Kdo jsme

My v PAPIRO.cz jsme parta nadšenců, kteří stále věří v poctivé provedení a individuální zakázkovou výrobu. Jako tým každý čerpáme z našich silných stránek a vzájemně se doplňujeme tak, abychom přinášeli nejlepší výsledky. Firma vychází z našeho dlouholetého přátelství.  Zaměřujeme se na vývoj nových originálních výrobků z oblasti fotodárků a papírové výroby.

 

MarekMarek Kratochvíl
zakladatel a jednatel firmy


Marek čerpá ze svých 10-ti let zkušeností v oblasti polygrafie, výroby propagačních materiálů a fotodárků. Věnuje se aktivně online marketinku, obchodu a produktovým inovacím. Jeho silnými stránkami jsou: obchod, reklama, tisk, crowdfunding, nakladatelská činnos

LukášLukáš Heřmánek
grafik a technolog


Lukáš v průběhu 10-ti let si osahal nejrůznější podoby práce s grafikou. Dnes se plně věnuje grafické práci, technologické stránce výroby a automatizaci. Silný je v oblasti grafického zpracování zadání, designu, předtiskové přípravě a konstrukční inovaci výrobků.

ZuzkaZuzka Heřmánková
back-office a marketing

Zuzka je naším nepostradatelným ženským elementem v týmu. Dnes je maminkou na plný úvazek, která hravě zvládá komunikaci se zákazníky a vyřizování objednávek. Její předností je organizačními schopnosti, prozákaznický přístup a marketing.

PapírekPapírek
maskot

Papírek je naše králičice, která nám běhá po kanceláři a kontroluje kvalitu izolace všech kabelů, které zapomeneme schovat do lišty. Ale nemusíte se bát, okousaný kalendář Vám nedorazí, pravidelně Papírka krmíme.

SkipySkipy
bavič a mazlík

Poslední a neméně důležitý člen našeho týmu. Hlídá nám kancelář a usilovně pracuje na snížení naší produktivity potřebou drbání. Je to mazel a kamarád do nepohody.