Inspirace

Michaela, Praha

Kalendář mohu jen doporučit. Výborné a opravdu originální provedení. Babička si ho může pověsit, manžel bude mít kalendář v práci na stole a já si ho pověsím na ledničku. Zvolila jsem bílou – elegantní variantu. Objednání a komunikace bez problému. Doručen do týdne. Teď se jen těším, jaké budou reakce pod stromečkem, ale už teď vím, že příští rok objednáme znovu, zkusíme hnědou variantu. 

Jirka, Děčín

Naše firma objednala 100 ks kalendářů jako promo pro naše klienty. Firma nám vyšla vstříc i s naším požadavkem na oboustranný tisk, kdy v přední části máme fotky našich výrobků a vzadu podrobnosti o složení a výrobním postupu. Perfektní tisk a originálně vymyšlené zpracování pouzdra s rokem 2018. Kalendáře jsme obdrželi ještě před dohodnutým termínem. Rozhodně doporučujeme. 

Martina, Přerov

Děkuji za kalendáře a ochotu firmy při zpracování. V objednávce jsem zapomněla fotografie pojmenovat, z firmy mě do druhého dne upozornili. I přesto jsem kalendáře obdržela do 4 dnů od odeslání objednávky. Teď jen vydržet do Vánoc, nejraději bych si ho už dala na ledničku :)