Kdo jsme

Předně – jsme parta nadšenců, kteří stále věří v poctivé provedení a férový business. Jsme malý tým, kde se snažíme čerpat z našich silných stránek a vzájemně se doplňovat v tom, v čem třeba někdo zase nevyniká. Snad můžeme například prásknout Lukáše, který nerad telefonuje a online marketing je mu na hony vzdálený. Ale zase je skvělým grafikem. Bez Máry by firma vůbec nebyla. A Zuzka? To je naše podpora na všech frontách – škoda, že nemůže ochutnat ty pamlsky, kterými nás zásobuje při poradách. Jsme důkazem, že firma může vzejít z dlouholetého přátelství. Každý z nás jsme profíkem v našem oboru. Naší vizí je dělat dál to, co nás baví a přinášet na trh originální designové produkty.

MarekMarek Kratochvíl
Zakladatel a jednatel společnosti PAPIRO
Mára je naše vlajková loď a zdroj zkušeností z podnikání. Má za sebou již několik úspěšných start-upů. Je to skvělý obchodník, který rád překonává své hranice a nic pro něj není nemožné.

LukášLukáš Heřmánek
Grafik
Luke si prošel grafikou ve všech podobách, která existuje. Posledních pár let se věnuje hlavně přípravě tiskových dat a 3D modelování. Navíc nám zaštiťuje i technickou stránku našich prototypů tak, aby byly vyrobitelné a zároveň designově zajímavé.

ZuzkaZuzka Heřmánková
Back-office a marketing
Náš jediný ženský element v týmu, avšak nepostradatelný. Přeci jen potřebujeme někoho s organizačními schopnosti, prozákaznickým přístupem a znalostmi z marketingu.

PapírekPapírek
Náš maskot
Běhá nám po kanceláři, občas si uzurpuje naší klávesnici. Ale nemusíte se bát, okousaný kalendář Vám nedorazí, pravidelně Papírka krmíme.

SkipySkipy
Náš bavič a mazlík
Poslední a neméně důležitý člen našeho týmu. Hlídá nám kancelář (pozn. red. Čtěte: válí se na gauči a neustále snižuje naší produktivitu tím, že chce drbat).